Stan deweloperski

Stan deweloperski, to stan surowy zamknięty plus: elewacja zewnętrzna, elewacja wewnętrzna, sufity, podłogi i łazienki (pod wykończenie) i instalacje

Elewacje, sufity i podłogi

Elewacja zewnętrzna:  wentylowana, wykonana z drewna zabezpieczonego termicznie w układzie poziomym. Kolor naturalny. Parapety blaszane w kolorze dachu.

Elewacja wewnętrzna: wykonana z płyty G-K, w części bezpośrednio na płycie H-Block®, a w części na przedściance – na stelażu wypełnionym wełną mineralną. Płyta G-K zatarta i pomalowana na biało. W łazienkach płyta G-K przygotowana do położenia płytek ceramicznych. Glify okien wykonane z płyt G-K.

Sufity :wykonane na stelażu stalowym z płyty G-K zatartej i pomalowanej.

Podłogi: w części mieszkalnej podłoga surowa z okładziny OSB (zewnętrzna okładzina płyty podłogowej H-Block® plus), przygotowana do oszlifowania i przyklejenia paneli drewnianych. W łazienkach, podłoga surowa z okładziny OSB przygotowana do ułożenia suchego jastrychu i naklejenia płytek ceramicznych.

Instalacje

Instalacje:

  • elektryczna ułożona w przestrzeni pomiędzy sufitem i dachem oraz po ścianach. Wyprowadzone końcówki do przyłączenia gniazd, lamp oraz urządzeń w kuchni i łazienkach. Na zewnątrz budynku umieszczono tablice zasilającą oraz kable do podłączenia lamp zewnętrznych.
  • antenowa wykonana do podłączenia anteny satelitarnej oraz gniazda antenowego telewizora.
  • wodno-kanalizacyjna wykonana z rur PCV z podłączeniem pomp wyrzutowych ścieków. Całość instalacji wodno-kanalizacyjnej wyprowadzona do skrzynki zewnętrznej przyłączeniowo-odprowadzającej.
  • solarna podłączona do płyt warstwowych Thexpan plus ® z wymiennikiem oraz zasobnika wody użytkowej. Zasobnik posiada opcje podgrzewania wody ciepłem z dachu oraz grzałką elektryczną.
  • rekuperacji posiada zamontowany rekuperator z odzyskiem ciepła oraz wentylacją nadmuchowo-wyciągową.

x